+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 350.00 / muaj
  • ID: 62441
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Sipërfaqe: 72 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër QKUK-së, te Ilirian Castle restaurant, ka nje siperfaqe prej 72m2, është e mobiluar komplet me mobilje te reja dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |