+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 330.00
  • ID: 39954
  • Prona: Banesë
  • Oferta: Kontraktuar!
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 72 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 per qira në Ulpianë ,ne objektin U3.Banesa ka siperfaqe prej 72m2 dhe është e mobiluar dhe me kushte shume te mira per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |