+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TASLIXHE

€ 200.00 / muaj
 • ID: 33607
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Taslixhe
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohen per Qira banesë 1+1 ne Taslixhe. Banesa ndodhet afër Auk-se, rruges per Germi, ka qasje ne rrugen Aleks Buda, ka siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet në katin e parë, e mobiluar komplet ne gjendje te rregullt te gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Garazhd |