+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 300.00 / muaj
  • ID: 34191
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Dardani. Banesa ka nje siperfaqe prej 40m2, dhe gjendet ne katin e 4-të, posedon ashensor, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon | kuzhine | Banjo | Koridor |