+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 200.00 / muaj
 • ID: 26929
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 40 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet Banesë e tipit gasonjere për Qira në Lagjen e Muhaxhereve. Banesa ndodhet ne Rr.”Lord Bajron”, afër ambasades se Zvicres, ka nje siperfazqe prej 40m2 dh gjendet ne katin e parë, është ndertim i ri dhe e mobiluar ne teresi.

Renditja: | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |