+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË QENDËR

€ 180.00 / muaj
  • ID: 48614
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Banjo: 1
  • Kati: 5
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit Gasonjere në Qender. Banesa gjendet tek shkolla fillore “Elena Gjika”, ndodhet ne katin e 5-të, është e mobiluar dhe me kushte të mira për banim, ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshem

Renditja: Sallon me kuzhinë | Banjo |