+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË QENDËR

€ 170.00 / muaj
 • ID: 63420
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 30 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit Garsonjere në Qendër. Banesa gjendet tek Komuna e Vjeter, ka nje siperfaqe prej 30m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të, është e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Banjo | Ballkon |