+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË ULPIANË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 38677
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 40 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit gasonjere në Ulpianë. Banesa ndodhet te Fontana, Rr.Kadri Halimi, ka nje siperfaqe prej 40me dhe ndodhet ne katin e parë, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë te mira banimi, dhe e mobiluar në tërësi.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |