+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË ULPIANË

€ 220.00 / muaj
  • ID: 40541
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 45 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Banesë e tipit Gasonjere në Ulpianë. Banesa ka nje siperfaqe prej 45m2 dhe gjendet me saktesisht tek fontana mbi restaurant Xhidi. Banesa është e kompletuar me mobilie e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Banjo |