+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË PARKUN E QYTETIT

€ 170.00 / muaj
  • ID: 33214
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Parku i Qytetit
  • Sipërfaqe: 50 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit gasonjere te Parku i Qytetit. Banesa ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin e parë, është komplet e mobiluar me kushte te mira dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Banjo | Ballkon |