+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESE 1+1 NE TOPHANE

€ 300.00 / muaj
 • ID: 44507
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Tophane
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banese per qira ne lagjen Tophane, posedon siperfaqe 60m2, banesa eshte e mobiluar dhe me kushte shume te pershtatshme per banim,

Renditja: Sallon | kuzhine | dhome gjumi | banjo | depo | ballkon |