+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË AKTASH

€ 400.00 / muaj
 • ID: 48789
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 57 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 12
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Aktash. Banesa ndodhet tek banesat e Konakut, ka nje siperfaqe prej 57m2 dhe gjendet ne katin e 12-të, e mobiluar komplet kushte shum te mira banimi. Sistemin e ngrohjes e ka me rrymë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |