+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË AKTASH

€ 250.00 / muaj
 • ID: 53511
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Aktash, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet përball OSB-së. ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |