+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË AKTASH

€ 500.00 / muaj
 • ID: 54590
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Aktash. Banesa ndodhet ne kompleksin ” Pika Green Luxury”, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e 8-të (posedon ashensorin), është e mobiluar komplet me mobilie moderne dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrik.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |