+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË AKTASH

€ 330.00 / muaj
  • ID: 75344
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Aktash
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 7
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Aktash, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Extrem Grill, ne ndodhet ne katin e 7-të, me ashensor funksional, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |