+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË AKTASH

€ 300.00 / muaj
  • ID: 26712
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Aktash
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Aktash. Banesa ndodhet te Extrem Pizza, banesa është e renovuar komplet dhe e mobiluar me kushte të mira banimi, posedon nxemje nga Termokosi, klim gjithashtu dhe ashensor.

Renditja: Sallon | kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |