+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË AKTASH

Me marrëveshje
 • ID: 75916
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 57.2 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në Aktash. Banesa gjendet afër Ministris se Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, ka nje siperfaqe prej 57.2m2 dhe gjendet ne katin e 8-të. Banesa është ndertim i kompanisë “InOn”.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |