+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI (DRAGODAN)

€ 83,200.00
 • ID: 58290
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 64 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 1+1 per shitje në Arbëri(Dragodan), tek objekti i Dumnica Group afer Meridianit. Banesa është ne gjendje te mrekullueshme, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Korridor | Banjo | Ballkon |