+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI (DRAGODAN)

€ 340.00 / muaj
 • ID: 85996
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Arberi(Dragodan), Banesa gjendet perballl MiniMax me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 60m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.
Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |