+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI (DRAGODAN )

€ 300.00 / muaj
  • ID: 86675
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Arbëri (Dragodan), banesa gjendet perball komunës së re të gjitha shpenzimet komunale jane te perfshira në cmim perveq rrymes, banesa ka kushte shume te mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon