+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 135,000.00
 • ID: 30846
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Arberi(Dragodan). Banesa ndodhet mbi Conad, ndërtues ACG Construction, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e parë, është komplet e mobiluar me shume shije, e renovuar dhe e gatshme per banime. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | WC | Koridor | Ballkon |