+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 370.00 / muaj
  • ID: 59969
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen Arbëria (Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër komunes se re, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |