+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 500.00 / muaj
  • ID: 73481
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 57 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Ahmet Krasniqi, ka nje siperfaqe prej 57m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe garazhden per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo |