+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GAOSNJERE NË QENDËR

€ 200.00 / muaj
  • ID: 77059
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit gasonjere në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Teatri Dodona, Rr.Xhelal Mitrovica, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo | Korridor |