+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 280.00 / muaj
  • ID: 27369
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 7
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Arbëri(Dragodan), ndodhet ne rrugen Bajram Curri, banesa është e kompletuar me te gjitha mobiliet dhe paisjet, posedon nxemje qendrore si dhe ashensor, gjendet ne katin e 7-të.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhoma gjumi | Banjo | Depo | Ballkon |