+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 350.00 / muaj
 • ID: 81748
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 75 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Arbëri(dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Eduard Lir” , ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe ndodhet ne katin e 7-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Depo |