+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 350.00 / muaj
  • ID: 82484
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 66 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Arbëri(Dragodan). Banesa gjendet tek kompleksi Butrinti Group, ka nje siperfaqe prej 66m2, është ndertim i ri dhe e pershtatshme per zyre ose banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |