+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 330.00 / muaj
 • ID: 83648
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në Rr. “Ahmet Krasniqi” përballë ambasadës se Austrisë, ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe ndodhet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngreohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |