+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 250.00 / muaj
 • ID: 63654
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 64 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 1+1 në lagjen Bregu i Diellit. Posedon nje siperfaqe prej 64m2, gjendet perballe shkolles fillore “Iliria”, është komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Depo | 2 Ballkona |