+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 200.00 / muaj
  • ID: 64640
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Bregun e Diellit. Banesa gjendet afër fakultetit Iliria, ka nje siperfaqe prej 65m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |