+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 400.00 / muaj
 • ID: 64966
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira 2+1 në Bregun e Diellit. Banesa gjendet ne Kompleksin “Puhiza”, posedon nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, është ne gjendje shumë te mire, komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 DhomA gjumi | Banjo | Ballkon |