+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 450.00 / muaj
 • ID: 65956
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 68 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 ne lagjen Bregu i Biellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Ontex, më saktësisht afër ambullantës, ka nje siperfaqe prej 68m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |