+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 250.00 / muaj
  • ID: 31705
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Bregun e Diellit. Banesa ndodhet te ambulanca, ka siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin përdhes, është ne gjendje shumë te mire e mobiluar komplet. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |