+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 290.00 / muaj
  • ID: 72696
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Vëllezërit Gërvalla, ka nje siperfaqe prej 70m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim, Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |