+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 575.00 / muaj
 • ID: 82016
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet përball Royal Mall, tek banesat e Hinat, ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të(pa lift), e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos dhe Posedon parkingun per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |