+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 190.00 / muaj
  • ID: 83780
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 50 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Bregun e Diellit. Banesa gjendet tek Xhambazt, afër klinikes Anaderm, ka nje siperfaqe prej 50m2, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Posedon dhe parking per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |