+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 240.00 / muaj
  • ID: 27567
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Bregun e Diellit, ndodhet ne katin e 2-të, banesa është në gjendje të rregullt, lifti parku per femij Internet dhe kabllovik, është e mobiluar komplet me kushte te mira banimi.

Renditja: Sallon | kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Depo | Ballkon | Garazh |