+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 200.00 / muaj
 • ID: 53032
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 85 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen Bregun e Diellit. Banesa ndodhet tek banesat e bardha, gjendet ne katin e 3-të me nje siperfaqe prej 85m2. Banesa është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |