+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 250.00 / muaj
 • ID: 53142
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 59 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen Bregun e Diellit, banesa ndodhet tek “Pozhegu brodhers” perball banesave te bardha. Gjendet ne katin e parë me nje siperfaqe prej 59m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |