+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 300.00 / muaj
 • ID: 58562
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 68 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Bregun E Diellit, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Vellërit Gervalla, ka nje siperfaqe prej 68m2,dhe gjendet ne katin e 5-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Rendijta: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |