+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 270.00 / muaj
  • ID: 61054
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 ne Dardani, me kushte shum te mira per banimi. Banesa gjendet ne katin e 6-të, posedon ashensorin. Sistemin e ngrohjes me Termokos, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |