+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 280.00
 • ID: 69225
 • Prona: Banesë
 • Oferta: Kontraktuar!
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Dardani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Bast-Trade, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Rendija : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |