+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 330.00 / muaj
 • ID: 77661
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Banesë 1+1 në Dardani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek busti Bill Clinton, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e 4-të. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon | kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | 2 Ballkona |