+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 280.00 / muaj
 • ID: 83865
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 55 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Dardani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Eli-Ab, ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |