+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 300.00 / muaj
 • ID: 27391
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 ne Dardani, me kushte shum te mira per banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, posedon ashensorin. Sistemin e ngrohjes me Termokos, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |