+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 250.00 / muaj
  • ID: 34917
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Dardani, është banesë e kompletuar me te gjitha paisjet dhe mobiliet ne gjendje te rregullt e gatshme per banim. Në çmim janë te perfshira te gjitha shpenzimet.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |