+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 300.00 / muaj
  • ID: 23085
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Sipërfaqe: 69 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Dardani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Postes , është moderne e mobiluar komplet në gjendje shumë te mirë dhe posedon parking te mjaftueshem, ashensor gjithashtu.

Renditja: Sallon | kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |