+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 250.00 / muaj
 • ID: 38204
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Dardani. Banesa gjendet afër Eli-Ab ka një sipërfaqe prej 60m2 ndodhet në katin e parë me kushte shumë të mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja: Sallon me kuzhine | Dhome gjumi | Banjo | Ballkon |