+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NE DARDANI

€ 330.00 / muaj
  • ID: 56944
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 7
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Dardani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Banesat e Gjelberta, ndodhet ne katin e 7-të, është e sapo rinovuar dhe me te gjitha mobiljet e reja.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |