+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 200.00 / muaj
  • ID: 78247
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 62 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek lagjja Eliza, ka nje siperfaqe prej 62m2, është e pa mobiluar dhe e pershtatshme per zyre te ndryshme.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |